این ست زیبا از بهترین نوع ورق استیل ساخته شده برای شست‌وشوی قاشـق و چنگاال استیل روزنتال با خیالی آسوده می‌توانید از ماشین ظرفشویی استفاده کرده و نگران از بین رفتن براقیت و کیفیت ظروف نشوید. دارای 25 سال گارانتی میباشد .


این پک 136 پارچه دارای 24 عدد قاشق 24 عدد چنـگال غذاخوری، و12 عدد قاشوق چای‌خوری، 12 عددقاشـق شربت‌خوری، 12 عدد قاشــق مربا، 6 عدد قاشـــق بستنی‌خوری، 12 عددکارد میوه‌خوری، 12 عددچنگـال میوه‌‎خوری و6 عدد قاشـوق سوپ ، 4عدد قـاشق عسل،اقلام این محصول زیبا هستند. همچنین 2عدد کفگیر، ملاقه کوچک 1 عدد ملاقه بزرگ ،1عدد گیره سالاد ، 1 عدد کفگیر کیک ،1 عدد گیره یخ ، 1 عدد کارد و چـنگال مرغ در این یک جعبه چوبی زیبا موجود است .

این کنسول زیبا در نهایت ظرافت طراحی شده و می‌تواند زینت بخش جهیزیه نوعروسان شود.


ساخت این برند از استیل کاملا نگیر(عدم جذب توسط آهنربا) است و کاملا مقاوم دربرابر سیاه شدن و زنگ زدن می باشد. کـارد میوه ی این برند 3D (سه بعدی،ایستاده)می باشد

ست شدن قـاشق و چــنگال با آرکوپال و چینی و پذیرایی تمام طلایی یا دو رنگ و یا چینی های رنگی و اوپال

مزیت طرح های rozental هماهنگ شدن با سرویس های چینی و پذیرایی تمام طلایی یا دو رنگ می باشد.چه ظروف طرح دار و چه ساده و حتی ظروفی که رگه هایی از رنگ های غیر از طلایی دارند. طلاکاری روزنتال به روش pvd هست. تمام طرحهای روزنتال با رنگ های نقره ای، طلایی و رزگلد موجود است.

یکی از 5 برند معتبر در ای زمینه در بازار ایران قطعا رزنتال است


roxenthal وارد کننده ی پنج برند مختلف (روزنتال، اشمیتز، فلیکس، رنزو، نیکولاس) با کیفیت ها و اقلام و تعداد متفاوت نیز هست و از همان اوایل شروع فعالیت در ایران با طراحی های به روز، شیک و صد البته جنس بسیار خوب محصولاتش به یک برند با ارزش تبدیل شد


rosenthal علاوه بر کیفیت، زیبایی، سادگی، به قیمت نیز توجه ویژه ای داشته است بطوریکی با قیمت بسیار مناسبی به مشتری عرضه می شود.


فرم قـاشـق و چـنگـال غذاخوری یکی از مهم ترین فاکتورهای در انتخاب هست.چراکه هنگام خرید، اکثرا فقط به طرح و شکل این دو پارچه توجه می شود و باقی اقلام اهمیت کمتری پیدا می کنند.

خانم هایی که به دنبال جدیدترین مدل ها و طرح های روز قاشق_چنگال در عین مناسب بودن قیمت آن هستند. این برند مدل های متنوعی ساخته که هرسلیقه ای را به خودش جذب می نماید.


یکی از معیارهای اصلی در طراحی این برند،زیبایی در عین سادگی هست پس نگران ست نشدن آن با ظروف چینی و.. نباشین چون به راحتی از میان ۱۰۰ها طرح مختلف، امکان انتخاب دارید.


اگر پک کامل لازم ندارین و فقط به دنبال قــاشق چنـگــال تک هستین یا کارد و چــنگال میوه خوری، این مارک تأمین کننده ی این نیاز بازار نیز بوده و هست.پس چه به دنبال پک کامل 24 یا 18 یا 12 نفره و یا ست غذاخوری و یا کارد و چنگال میوه خوری هستین rosental کلی طرح زیبا برای شما آماده کرده است.


تمام محصولات با کنسول چوبی بسیار لوکس عرضه می شوند.


باخرید سرویس قـــاشق روزنتال یک عدد کارت گارانتی مادام العمر شرکتی دریافت می کنید که سفارش شمارو در برابر هرگونه سیاه شدن و زنگ زدن ضمانت کرده است و درصورت ایرادهای ذکر شده داخل کارت، شما عزیزان میتوانید آنرا را مرجوع نمایید.

اطلاعات تکمیلی

  • نوع مالکیت : خصوصی
  • نوع فعالیت : سایر
  • محدوده فعالیت : ایران
سرویس قاشق و چنگال روزنتال
آلمان
09188746588 
  • نوع فعالیت: سایر
  • تعداد بازدید: 106425
تماس بگیرید